Ostaa MAX734CPA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 12V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3 V ~ 12 V |
| Toimittaja Device Package: | 8-PDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX734CPA+ |
| Laajennettu kuvaus: | - Converter, Flash Memory Voltage Regulator IC 1 Output 8-PDIP |
| Kuvaus: | IC PROG SUPP FLASH MEM 12V 8-DIP |
| Sovellukset: | Converter, Flash Memory |
| Email: | [email protected] |