Ostaa MAX78615+PPM/C01T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännite - I / O-Low: | 0.8V |
| Jännite - I / O korkea: | 2V |
| Toimittaja Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| meter Tyyppi: | 3 Phase |
| mittausvirhe: | - |
| Valmistajan osanumero: | MAX78615+PPM/C01T |
| tuloimpedanssi: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 3 Phase Meter IC 24-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC ENERGY MEAS PROC 3PH TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 8.1mA |
| Email: | [email protected] |