Ostaa MAX8511EXK35+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 6V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.12V @ 120mA |
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Muut nimet: | MAX8511EXK35+ MAX8511EXK35+TTR MAX8511EXK35+TTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX8511EXK35+T |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.5V 120mA SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.5V 0.12A SC70-5 |
| Nykyinen - Tuotos: | 120mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 130mA |
| Email: | [email protected] |