Ostaa MAX8513EEI+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| w / Ohjaaja: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED-ohjain: | No |
| Jännite / Virta - Tuotos 3: | Controller |
| Jännite / Virta - Tuotos 2: | Controller |
| Jännite / Virta - Tuotos 1: | Controller |
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 28 V |
| topologia: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) |
| Toimittaja Device Package: | 28-QSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX8513EEI+T |
| toiminto: | Any Function |
| Taajuus - Switching: | 250kHz ~ 1.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (2) 250kHz ~ 1.5MHz 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Kuvaus: | IC REG TRPL BUCK/LINEAR 28QSOP |
| Email: | [email protected] |