Ostaa MAX8559ETAJ2+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.85V, 1.8V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 2.5 V ~ 6.5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.6V @ 100mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX8559ETAJ2+ |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V, 1.8V 300mA 8-TDFN-EP (3x3) |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.85V/1.8V 0.3A 8TDFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 300mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 310mA |
| Email: | [email protected] |