Ostaa MAX8586ETA/V+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Jännite - Load: | 2.75 V ~ 5.5 V |
| Switch Type: | USB Switch |
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Rds On (Typ): | 55 mOhm |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Output Configuration: | High Side |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX8586ETA/V+T |
| liitäntä: | On/Off |
| Syötetyyppi: | Non-Inverting |
| ominaisuudet: | Auto Restart, Status Flag |
| Vianmääritys: | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Kuvaus: | IC USB SWITCH 1.2A SGL 8-TDFN |
| Nykyinen - Output (Max): | 1.2A |
| Email: | [email protected] |