Ostaa MAX8775ETJ+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4 V ~ 26 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX8775ETJ+T |
| Laajennettu kuvaus: | Power Supplies PMIC 32-TQFN-EP (5x5) |
| Kuvaus: | IC CNTRLR GRAPHICS 32-TQFN |
| Nykyinen - Supply: | 1.5mA |
| Sovellukset: | Power Supplies |
| Email: | [email protected] |