Ostaa MAX9117EXK-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Input Offset (Max): | 5mV @ 5V |
| Tyyppi: | with Voltage Reference |
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Sarja: | Beyond-the-Rails™ |
| Etenemisviive (Max): | 40µs |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| lähtö Tyyppi: | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail, TTL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX9117EXK-T |
| hystereesi: | 4mV |
| Laajennettu kuvaus: | Comparator with Voltage Reference CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail, TTL SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC COMPARATOR BTR SC70-5 |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 1.6µA |
| Nykyinen - Output (Typ): | 50mA |
| Nykyinen - Input Bias (Max): | 0.001µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |