Ostaa MAX9244GUM/V+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-TSSOP |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | LVCMOS, LVTTL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 21 |
| Tulojen määrä: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX9244GUM/V+ |
| Syötetyyppi: | LVDS |
| toiminto: | Deserializer |
| Laajennettu kuvaus: | 306Mbps Deserializer 3 Input 21 Output 48-TSSOP |
| Kuvaus: | IC DESERIALIZER 21BIT 48TSSOP |
| Datanopeus: | 306Mbps |
| Email: | [email protected] |