Ostaa MAX9310AEUP+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:5 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ulostulo: | LVDS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9310AEUP+ |
| panos: | HSTL, LVPECL |
| Taajuus - Max: | 1GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 1GHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK BUFFER 2:5 1GHZ 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |