Ostaa MAX9320EUA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.25 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Toimittaja Device Package: | 8-uMAX |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:2 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| ulostulo: | LVECL, LVPECL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9320EUA+ |
| panos: | HSTL, LVECL, LVPECL |
| Taajuus - Max: | 3GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 3GHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK BUFFER 2:2 3GHZ 8UMAX |
| Email: | [email protected] |