Ostaa MAX9491ETP045+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | PLL Clock Generator |
| Toimittaja Device Package: | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-WQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | LVCMOS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9491ETP045+ |
| panos: | LVCMOS, Crystal |
| Taajuus - Max: | 200MHz |
| Jakaja / Kerroin: | No/No |
| Differential - Input: Tuotos: | No/No |
| Kuvaus: | IC FACT-PROG PLL CLK GEN 20-TQFN |
| Email: | [email protected] |