Ostaa MAX9509ATA+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 1.7 V ~ 2.63 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Muutosnopeus: | 43 V/µs |
| Sarja: | DirectDrive® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | - |
| Muut nimet: | MAX9509ATA+T-ND MAX9509ATAT |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX9509ATA+T |
| Kuvaus: | IC AMP VIDEO FILTER 8-TDFN |
| Nykyinen - Supply: | 3.1mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 82mA |
| Sovellukset: | Filter |
| 3dB kaistanleveys: | 10MHz |
| Email: | [email protected] |