Ostaa MAX9650ATA+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitteen syöttö, Single / Dual (±): | 9 V ~ 20 V, ±4.5 V ~ 10 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Muutosnopeus: | 40 V/µs |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-WDFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | Rail-to-Rail |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MAX9650ATA+ |
| Kuvaus: | IC OP AMP VCOM RRIO SGL 8TDFN |
| Nykyinen - Supply: | 3.7mA |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1.3A |
| Sovellukset: | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| 3dB kaistanleveys: | 35MHz |
| Email: | [email protected] |