Ostaa MAX9737ETG/V+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 8 V ~ 28 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class D |
| Toimittaja Device Package: | 24-TQFN (4x4) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q100 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 1-Channel (Mono) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 13W x 1 @ 4 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | MAX9737ETG/V+ |
| ominaisuudet: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 24-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC AMP MONO 7W CLASS D 24-TQFN |
| Email: | [email protected] |