Ostaa MAX9752AETI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class D |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (5x5) |
| Sarja: | DirectDrive® |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 2.2W x 2 @ 4 Ohm; 62mW x 2 @ 16 Ohm |
| Valmistajan osanumero: | MAX9752AETI+ |
| ominaisuudet: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D 28-TQFN (5x5) |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO PWR 2.2W D 28TQFN |
| Email: | [email protected] |