Ostaa MAX9792AETI+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Class D |
| Toimittaja Device Package: | 28-TQFN (4x4) |
| Sarja: | DirectDrive® |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Enimmäislähtöteho x kanavat @ Load: | 3.7W x 1 @ 3 Ohm; 180mW x 2 @ 32 Ohm |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9792AETI+ |
| ominaisuudet: | Depop, LDO, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Laajennettu kuvaus: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones Class D 28-TQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC AMP AUDIO 3.7W MONO D 28TQFN |
| Email: | [email protected] |