Ostaa MAX9890AEBL+T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 9-UCSP |
| tekniset tiedot: | 36dB |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 9-WFBGA, CSPBGA |
| Muut nimet: | MAX9890AEBL+T-ND MAX9890AEBL+TTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kanavien lukumäärä: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MAX9890AEBL+T |
| liitäntä: | Analog |
| toiminto: | Noise Reduction |
| Laajennettu kuvaus: | Audio Noise Reduction 2 Channel 9-UCSP |
| Kuvaus: | IC SUPP CLICK-POP 9-UCSP |
| Sovellukset: | Consumer Audio |
| Email: | [email protected] |