Ostaa MBA02040C1744FRP00 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) |
| Sarja: | MBA/SMA 0204 - Professional |
| Resistance (ohmia): | 1.74M |
| Virta (wattia): | 0.4W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MBA02040C1744FRP00 |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1.74M Ohm ±1% 0.4W Through Hole Resistor Axial Thin Film |
| Kuvaus: | RES 1.74M OHM 0.4W 1% AXIAL |