Ostaa MC7448HX1420LD BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - I / O: | 1.5V, 1.8V, 2.5V |
|---|---|
| USB: | - |
| Toimittaja Device Package: | 360-FCCBGA (25x25) |
| Nopeus: | 1.42GHz |
| Sarja: | MPC74xx |
| Turvallisuusominaisuudet: | - |
| SATA: | - |
| RAM-ohjaimet: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 360-BCBGA, FCCBGA |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| Lukumäärät / väylän leveys: | 1 Core, 32-Bit |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MC7448HX1420LD |
| Graafinen kiihdytys: | No |
| Laajennettu kuvaus: | PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 1.42GHz 360-FCCBGA (25x25) |
| Ethernet: | - |
| Näyttö- ja liitäntäohjaimet: | - |
| Kuvaus: | IC MPU MPC74XX 1.42GHZ 360FCCBGA |
| Core Processor: | PowerPC G4 |
| Co-prosessorit / DSP: | Multimedia; SIMD |
| Lisäliittymät: | - |
| Email: | [email protected] |