Ostaa MCR03EZPFX47R0 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 0603 |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sarja: | MCR |
| Resistance (ohmia): | 47 |
| Virta (wattia): | 0.1W, 1/10W |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet: | RHM47.0HDKR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Valmistajan osanumero: | MCR03EZPFX47R0 |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 47 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film |
| Kuvaus: | RES SMD 47 OHM 1% 1/10W 0603 |