Ostaa MH1608-181Y BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Sarja: | MH |
|---|---|
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MH1608-181Y |
| Impedanssi @ Taajuus: | 180 Ohm @ 100MHz |
| Suodatintyyppi: | Power, Signal Line |
| Kuvaus: | FERRITE BEAD 180 OHM 0603 1 LN |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 100 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 2A |
| Email: | [email protected] |