Ostaa MIC2010.VP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 32V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm) |
| Sarja: | MICRO2™ |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Blade, Micro |
| Muut nimet: | MIC2010VP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MIC2010.VP |
| sulake Tyyppi: | Automotive |
| Kuvaus: | FUSE AUTO 10A 32VDC BLADE MINI |
| Nykyinen arvostelu: | 10A |
| Väri: | Red |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 1kA |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |