Ostaa MIC2202-1.5BMM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 1.5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - tulo (Min): | 2.3V |
| Jännite - tulo (Max): | 5.5V |
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | Yes |
| Toimittaja Device Package: | 10-MSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MIC2202-1.5BMM |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 2MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Kuvaus: | IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC 10MSOP |
| Nykyinen - Tuotos: | 600mA |