Ostaa MIC2560-1BWM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Jännite - Load: | 3.3V, 5V, 12V |
| Switch Type: | PCMCIA Switch |
| Toimittaja Device Package: | 16-SOIC |
| Sarja: | - |
| Rds On (Typ): | 550 mOhm |
| Ratio - Input: Tuotos: | 3:2 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | N-Channel |
| Output Configuration: | Low Side |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MIC2560-1BWM |
| liitäntä: | Logic |
| Syötetyyppi: | Non-Inverting |
| ominaisuudet: | Status Flag |
| Vianmääritys: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Kuvaus: | IC PCMCIA CARD SW MATRIX 16-SOIC |
| Nykyinen - Output (Max): | 200mA |
| Email: | [email protected] |