Ostaa MIC5157BM-TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Input: | 3 V ~ 36 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Positive Fixed |
| Toimittaja Device Package: | 14-SOIC |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | MIC5157BM TR MIC5157BM TR-ND MIC5157BMTR MIC5157BMTR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MIC5157BM-TR |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Regulator Controller IC Positive Fixed 1 Output 14-SOIC |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR SGL MULTI 14SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 4.5mA |
| Email: | [email protected] |