Ostaa MINISMDC050F-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 24V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 150ms |
| Paksuus (Max): | 0.024" (0.62mm) |
| Koko / Dimension: | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, miniSMD |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 1 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric), Concave |
| Muut nimet: | MINISMDC050F2 MINISMDC050FTR MINISMDC050FTR-ND RF1403-000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MINISMDC050F-2 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 24V Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave |
| Kuvaus: | POLYSWITCH .50A RESET FUSE SMD |
| Nykyinen - Trip (It): | 1A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 500mA |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |