Ostaa MKP1839422161 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 160V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 100V |
| Toleranssi: | ±1% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm) |
| Sarja: | MKP1839 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 1839422161 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MKP1839422161 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.22µF ±1% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.22UF 1% 160VDC AXIAL |
| kapasitanssi: | 0.22µF |
| Sovellukset: | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |