Ostaa MKP385339125JC02R0 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1250V (1.25kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 450V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Sarja: | MKP385 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 385339125JC02R0 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MKP385339125JC02R0 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.039µF ±5% Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.039UF 5% 1.25KVDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.039µF |
| Sovellukset: | DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |