Ostaa MKT1820522256 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 160V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) |
| Sarja: | MKT1820 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 1820522256 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MKT1820522256 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF ±20% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 2.2µF |
| Sovellukset: | DC Link, DC Filtering |
| Email: | [email protected] |