Ostaa MKT1822522016 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 100V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 63V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) |
| Sarja: | MKT1822 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 1822522016 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MKT1822522016 |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.649" (16.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.2µF ±20% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 2.2UF 20% 100VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 2.2µF |