Ostaa ML4425CP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 10.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | - |
| teknologia: | Power MOSFET |
| Toimittaja Device Package: | 28-PDIP |
| Vaiheen tarkkuus: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Configuration: | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Moottorityyppi - Stepper: | - |
| Moottorityyppi - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ML4425CP |
| liitäntä: | Parallel |
| toiminto: | Controller - Speed |
| Laajennettu kuvaus: | Motor Driver Power MOSFET Parallel 28-PDIP |
| Kuvaus: | IC MOTOR CONTROLLER PAR 28DIP |
| Nykyinen - Tuotos: | - |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |