Ostaa MLF1608DR10M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Multilayer |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Koko / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | MLF |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 15 @ 25MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0603 (1608 Metric) |
| Muut nimet: | 445-6233-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MLF1608DR10M |
| induktanssi: | 100nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Taajuus - Testi: | 25MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 450MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 100nH Shielded Multilayer Inductor 200mA 350 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 100NH 200MA 350 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 350 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 200mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |