Ostaa MMZ2012S181AT000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
|---|---|
| Sarja: | MMZ |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | 445-2194-2 MMZ2012S181A MMZ2012S181A-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MMZ2012S181AT000 |
| Impedanssi @ Taajuus: | 180 Ohm @ 100MHz |
| Korkeus (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Suodatintyyppi: | Signal Line |
| Kuvaus: | FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 150 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 600mA |