Ostaa MOV-20D390KTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 39V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 35V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 43V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Disc 20mm |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 31VDC |
| Suurin AC volttia: | 25VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MOV-20D390KTR |
| energia: | 26J |
| Kuvaus: | VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM |
| Nykyinen - Surge: | 2kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 8500pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |