Ostaa MPCH0740LR15 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" L x 0.264" W (8.00mm x 6.70mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | MPCH |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 399-10944-2 |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 120°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Metal Composite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MPCH0740LR15 |
| induktanssi: | 150nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 150nH Unshielded Inductor 29A 0.93 mOhm Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 150NH 29A 0.93 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 0.93 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 29A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 31A |
| Email: | [email protected] |