Ostaa MPIA4015V2-1R5-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | MPIA40-V2 |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Muut nimet: | 283-4722-2 MPIA4015V2-1R5-R-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Metal Composite |
| Valmistajan osanumero: | MPIA4015V2-1R5-R |
| induktanssi: | 1.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 48MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 4.2A 58 mOhm Max 2-SMD, J-Lead |
| Kuvaus: | FIXED IND 1.5UH 4.2A 58 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 58 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 4.2A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 4.6A |
| Email: | [email protected] |