Ostaa MPLAD15KP43CAE3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 43V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 69.4V |
| Jännite - erittely (min): | 47.8V |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 15000W (15kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard SMD |
| Muut nimet: | 1086-7267 1086-7267-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MPLAD15KP43CAE3 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 216A |