Ostaa MPLAD15KP51CAE3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 51V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 82.4V |
| Jännite - erittely (min): | 56.7V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | PLAD |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 15000W (15kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard SMD |
| Muut nimet: | 1086-7279 1086-7279-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MPLAD15KP51CAE3 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 183A |