Ostaa MR0A08BCMA35 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-FBGA (8x8) |
| Nopeus: | 35ns |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 48-LFBGA |
| Muut nimet: | 819-1035 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| muistin tyyppi: | Non-Volatile |
| muistin koko: | 1Mb (128K x 8) |
| Muistimuoto: | RAM |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MR0A08BCMA35 |
| liitäntä: | Parallel |
| Kuvaus: | IC MRAM 1MBIT 35NS 48FBGA |
| Email: | [email protected] |