Ostaa MS11-CMX100D6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 5 ~ 10VDC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | MS11-CMX |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | DC |
| Muut nimet: | CC1555 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 40 mOhm |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Valmistajan osanumero: | MS11-CMX100D6 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 6A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Kuvaus: | RELAY SSR SPST-NO 100VDC 6A DIN |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |