Ostaa MSP430FR2311IPW20 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 1.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Nopeus: | 16MHz |
| Sarja: | MSP430™ FRAM |
| RAM Koko: | 1K x 8 |
| Program Memory Type: | FRAM |
| Program Memory Size: | 3.75KB (3.75K x 8) |
| oheislaitteet: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Oscillator tyyppi: | Internal |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O-numero: | 16 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MSP430FR2311IPW20 |
| Laajennettu kuvaus: | MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 3.75KB (3.75K x 8) FRAM 20-TSSOP |
| EEPROM Koko: | - |
| Kuvaus: | 16-BIT MICROCONTROLLERS |
| Datamuuntimet: | A/D 8x10b |
| Core Size: | 16-Bit |
| Core Processor: | MSP430 |
| Liitännät: | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Email: | [email protected] |