Ostaa MT9045AN1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-SSOP |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | MT9045AN1 |
| liitäntä: | - |
| sisältää: | - |
| toiminto: | Digital Phase Locked Loop |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom IC Digital Phase Locked Loop 48-SSOP |
| Kuvaus: | IC SYNCHRONIZER T1/E1/OC3 48SSOP |
| Nykyinen - Supply: | 50mA |
| Email: | [email protected] |