Ostaa MT90812AL1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 64-MQFP (10x10) |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 64-BQFP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MT90812AL1 |
| liitäntä: | - |
| sisältää: | - |
| toiminto: | Switch |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom IC Switch 64-MQFP (10x10) |
| Kuvaus: | IC DGTL SWITCH IDX 64X64 64MQFP |
| Nykyinen - Supply: | 10mA |
| Email: | [email protected] |