Ostaa MX7533LN+ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 5 V ~ 16.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 5 V ~ 16.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 16-PDIP |
| asettumisaika: | 800ns |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | External |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | Current - Unbuffered |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 10 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | MX7533LN+ |
| INL / DNL (LSB): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 10 Bit Digital to Analog Converter 1 16-PDIP |
| Differentiaaliulostulo: | Yes |
| Kuvaus: | IC DAC 10BIT MULT 16-DIP |
| data Interface: | Parallel |
| Arkkitehtuuri: | R-2R |
| Email: | [email protected] |