Ostaa MXL15KP110CA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 110V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 178V |
| Jännite - erittely (min): | 122V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | Case 5A (DO-204AR) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 15000W (15kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-204AR, Axial |
| Muut nimet: | 1086-9769 1086-9769-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXL15KP110CA |
| Kuvaus: | TVS DIODE 110VWM 178VC CASE5A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 84A |