Ostaa MXSMBJ8.5CA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 8.5V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 14.4V |
| Jännite - erittely (min): | 9.44V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | SMBJ (DO-214AA) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 600W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-214AA, SMB |
| Muut nimet: | 1086-14173 1086-14173-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXSMBJ8.5CA |
| Kuvaus: | TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AA |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 41.7A |