Ostaa MXSMLJ120CAE3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 120V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 193V |
| Jännite - erittely (min): | 133V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | DO-214AB |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 3000W (3kW) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | DO-214AB, SMC |
| Muut nimet: | 1086-14958 1086-14958-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | MXSMLJ120CAE3 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 15.6A |