Ostaa NC4D-PL2-DC12V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | NC |
| Release Time: | 10ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 55°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | NC4D-PL2-DC12V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 5A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Yhteydenottolomake: | 4PDT (4 Form C) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance: | 90 Ohms |
| Coil Virta: | 1.6 W |
| Coil Current: | 133.3mA |
| Email: | [email protected] |