Ostaa NCR402UH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | - |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 40V |
| Voltage - lähtö: | 38V |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 6-TSOP |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74, SOT-457 |
| Muut nimet: | 934067776125 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | NCR402UH |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output Linear 20mA 6-TSOP |
| himmennys: | - |
| Kuvaus: | IC LED DVR 40V 20MA 6TSOP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 20mA |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |